Yhteystiedot

Iin Micropolis Oy
Piisilta 1 (A-siipi), 91100 Ii
info@micropolis.fi

Henkilöstön yhteystiedot löytyvät kartan jälkeen.

Micropolis Oy hallitus (pdf) 

Laskutustiedot
Y-tunnus: 1093409-3
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): FI1211083000102056
Välittäjä: NDEAFIHH

Keskitä
Liikennetiedot
Pyöräillen
Siirto

Henkilöstö

  • Leena Vuotovesi

    Toimitusjohtaja

    leena.vuotovesi@micropolis.fi

    040 751 4318

    linkedin profiili

  • Laila Viitanen

    Toimisto- ja talousassistentti

    laila.viitanen@iilaakso.fi

    040 3582 458

  • Irja Ruokamo

    Ohjelmapäällikkö / Resurssiviisaus, FISU yhteyshenkilö

    irja.ruokamo@micropolis.fi

    050 354 8200

    linkedin profiili

  • Pekka Pääkkönen

    Projektipäällikkö / Talotekniikka

    pekka.paakkonen@micropolis.fi

    050 596 9582

    linkedin profiili

  • Heidi Takalo

    Johtava energiainsinööri / Talotekniikka

    heidi.takalo@micropolis.fi

    044 3456 321

    linkedin profiili

  • Anna Saksio

    Viestintä- ja markkinointipäällikkö

    anna.saksio@micropolis.fi

    040 5353 362

    linkedin profiili

  • Jouni Tanskanen

    Projektipäällikkö / Arctic Energy

    jouni.tanskanen@micropolis.fi

    040 554 9273

    linkedin profiili

  • Helena Ylisirniö

    Työllistämiskoordinaattori

    helena.ylisirnio@micropolis.fi

    040 351 3397

  • Hanna Lahti

    Projektipäällikkö / Kesäyrittäjä -hanke

    hanna.lahti@micropolis.fi

    040 130 6143

    linkedin profiili

  • Kari Manninen

    Energia-asiantuntija / HINKU yhteyshenkilö

    kari.manninen@iilaakso.fi

    040 1521 511

  • Johanna Jakku-Hiivala

    Yritys- ja yhteisöaktivaattori

    johanna.jakku-hiivala@micropolis.fi

    040 3519 208

  • Petri Leppänen

    Arctic Energy

Tilaa uutiskirjeemme

Tilaa uutiskirjeemme ja saat ajankohtaista tietoa toiminnastamme ja ympäristöön liittyvistä asioista.