Yhteystiedot

Iin Micropolis Oy
Piisilta 1 (A-siipi), 91100 Ii
info@micropolis.fi

Puhelinnumerot löytyvät kartan jälkeen henkilöstö osiosta.

Laskutustiedot
Y-tunnus: 1093409-3
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): FI1211083000102056
Välittäjä: NDEAFIHH

Keskitä
Liikennetiedot
Pyöräillen
Siirto

Henkilöstö

  • Leena Vuotovesi

    Toimitusjohtaja

    leena.vuotovesi@micropolis.fi

    040 751 4318

    linkedin profiili

  • Laila Viitanen

    Toimisto- ja talousassistentti

    laila.viitanen@iilaakso.fi

    040 3582 458

  • Irja Ruokamo

    Ohjelmapäällikkö / Resurssiviisaus, FISU yhteyshenkilö

    irja.ruokamo@micropolis.fi

    050 354 8200

    linkedin profiili

  • Pekka Pääkkönen

    Projektipäällikkö / EnergiaPlus

    pekka.paakkonen@micropolis.fi

    050 596 9582

    linkedin profiili

  • Heidi Takalo

    Johtava energiainsinööri / EnergiaPlus

    heidi.takalo@micropolis.fi

    044 3456 321

    linkedin profiili

  • Anna Saksio

    Viestintä- ja markkinointipäällikkö

    anna.saksio@micropolis.fi

    040 5353 362

    linkedin profiili

  • Jouni Tanskanen

    Projektipäällikkö / Arctic Energy

    jouni.tanskanen@micropolis.fi

    040 554 9273

    linkedin profiili

  • Helena Ylisirniö

    Työllistämiskoordinaattori

    helena.ylisirnio@micropolis.fi

    040 351 3397

  • Kristiina Nurmenniemi

    Projektipäällikkö / InnoHiili

    kristiina.nurmenniemi@micropolis.fi

    040 0986 365

    linkedin profiili

  • Tauno Korpela

    Projektipäällikkö / VähäHiku

    tauno.korpela@micropolis.fi

    040 5544 905

  • Hanna Lahti

    Projektipäällikkö / Kesäyrittäjä -hanke

    hanna.lahti@micropolis.fi

    040 130 6143

    linkedin profiili

  • Kari Manninen

    Energia-asiantuntija / HINKU yhteyshenkilö

    kari.manninen@iilaakso.fi

    040 1521 511

  • Petri Leppänen

    Energia-assistentti / Arctic Energy & EnergiaPlus

    petri.leppanen@micropolis.fi

    040 130 6929

  • Marika Onkalo

    Koordinaattori / Resurssiviisaus

    marika.onkalo@micropolis.fi

    040 024 2290

    linkedin profiili

Tilaa uutiskirjeemme

Tilaa ilmainen uutiskirjeemme ja saat ajankohtaista tietoa toiminnastamme ja ympäristöön liittyvistä asioista.